مقالات

دلایل استفاده از جاروبرقی های صنعتی

دلایل استفاده از جاروبرقی های صنعتی

تمیز نگه داشتن یک تجارت بازتاب مستقیمی از خود تجارت است. این کار از نظر بصری موفقیت و سلامت کلی کسب و کار را بیان می کند ، به همین دلیل تمیز نگه داشتن فضاها، هم برای کارگران و هم برای مشتریان یک شرکت ضروری است. این دلایل استفاده از جاروبرقی های صنعتی با کیفیت بهترین گزینه برای امور نظافتی چه در مجموعه های تجاری و چه برای نظافت محیط های شخصی می باشد. اما چه چیزی باعث می شود جاروبرقی آب جمع کن در مقایسه با نمونه های خانگی بسیار عالی باشند؟ ممکن است از خود بپرسید که آیا واقعا جارو برقی های خانگی و تجاری ارزش چنین سرمایه گذاری را دارند؟ ما در ابراهیم، با متخصصان تجهیزات صنعتی، متعهد به تهیه دستگاه های نظافت صنعتی با کارایی بالا هستیم. برای آشنایی بیشتر شما با این دستگاه، ۵ دلیل اصلی استفاده از جاروبرقی اب وخاک را شرح خواهیم داد.در این میان توجه به چند نکته مهم و کلیدی در جهت دهی به تصمیم استفاده از جاروبرقی های صنعتی  می تواند تائیرگذار باشد.در بسیاری از صنایع بهره مندی از دستگاه جارو برقی صنعتی نقش مهمی در مقابله با چالش های نظافتی دارد. چرا که در وسایل و تجهیزات نظافت صنعتی و  وسایل و تجهیزات نظافت بیمارستان حرف اول را میزند . پرگاس صنعت قصد داره در این مقاله با شما به معرفی دلایل استفاده از جاروبرقی های صنعتی بپردازه پس پیشنهاد می کنم با پرگاس صنعت تولیدکننده و توزیع کننده تجهیزات صنعتی , ورزشی و بیمارستانی همراه باشید . برای دلایل استفاده از جاروبرقی صنعتی ، سه مرحله بایستی طی شود که در این مقاله به تفصیل در مورد آن ها بحث می شود.جارو برقی های صنعتی برکارایی متمرکز هستند , بادوام و ماندگار هستند ،  خرید جاروبرقی صنعتی قوی موارد اساسی در مورد استفاده از جاروبرقی های  صنعتی است که در این مقاله به بیان اجمالی آنها پرداخته شده است.

جارو برقی های صنعتی برکارایی متمرکز هستند

دلایل استفاده از جاروبرقی های صنعتی

بسیاری مدعی هستند که جارو برقی های خانگی می توانند همان کاری را انجام دهند که دستگاه جاروبرقی صنعتی انجام می دهد. بطور کلی اینطور نیست. جاروبرقی های صنعتی برای انجام فرایند نظافت در شرایط سخت و سنگین ساخته شده اند و طوری طراحی شده اند که نسبت به  سایر جاروبرقی ها عملکرد بهتری از نظر، قدرت مکش، قدرت موتور، مخزن جمع آوری آلودگی و حتی بازدهی انرژی دارند.

مطالب پیشنهادی پرگاس صنعت : اهمیت سیستم فیلتر جاروبرقی صنعتی

بادوام و ماندگار هستند

ماندگاری یکی از مهمترین دلایلی است که حرفه ای ها، مکنده صنعتی را ترجیح می دهند. زیرا آن ها برای کار در شرایط سخت طراحی و ساخته شده اند و انتظار می رود در فرایند های نظافت صنعتی کارایی و مقاومت نشان دهند و عمر طولانی تری داشته باشند. یک مکنده صنعتی با دوام با ویژگی های منحصر به فرد، سال ها کار خواهد کرد، در حالی که یک جاروبرقی خانگی به مراقبت و تعمیرات بیشتری نیاز خواهد داشت. در شرایط چالشی تر و محیط های سخت و خشن، جاروبرقی آبکش برای جمع آوری ذرات خطرناک، کاربردی تر بوده و قابل استفاده هستند.

برخورداری جارو برقی های صنعتی از تنوع طراحی

تجهیزات نظافت صنعتی اغلب با توجه به نیاز های خاص کاربر تفاوت های قابل توجهی دارند. آنها در سایزهای مختلف ساخته می شوند و شامل ویژگی ها و تجهیزات جانبی مختلفی هستند که به شما این امکان را می دهد که هرگونه فعالیت نظافتی را با حداکثر کارایی و کیفیت انجام دهید. این تنوع در طراحی جارو برقی ها شامل ویژگی های ارگونومیک نیز می باشند. برخی از این جاروبرقی ها با طراحی به شکل کوله کهجاروبرقی کوله پشتی نامیده می شوند برای تضمین و اطمینان از عملکرد با کیفیت و درعین حال بهره وری حداکثری و سهولت استفاده کاربر، در وزن های سبک عرضه می شوند.

دلایل استفاده از جاروبرقی های صنعتی

مزیت های بهتری برای سلامتی دارند

جاروبرقی های صنعتی به طور معمول دارای سیستم های تصفیه و فیلتراسیون با عملکرد بالا، مانند فیلتر HEPA(راندمان بالا ذرات هوا) هستند. این نوع از سیستم های فیلتراسیون در وکیوم ها میتوانند در شرایط حساس سلامتی به منظور تسکین آلرژی های تنفسی استفاده شوند. فیلترها کیفیت هوا را بهبود می بخشند، مواد آلرژی زا، گرد و غبار و ذرات جامد کوچک را به دام می اندازند و اطمینان حاصل می کنند که آنچه در جارو برقی تجاری مکیده می شود در آن باقی بماند.

جارو برقی های صنعتی مقرون به صرفه هستند

جارو برقی های صنعتی ممکن است هزینه های اولیه بیشتری داشته باشند اما یک سرمایه گذاری عالی محسوب می شوند. دستگاه جاروبرقی تجاری و صنعتی به گونه ای ساخته شده اند تا از مقاومت بیشتری برخوردار باشند در نتیجه به تعمیرات و نگهداری کمتر احتیاج دارند و نسبت به دیگر مکنده های تجاری عمر طولانی تری دارند. جاروبرقی های صنعتی با کیفیت بالای ساخت اثبات کرده اند قابل اطمینان تر هستند و تا سال های سال همچنان به عنوان دارایی در انبار شما محفوظ خواهند ماند. با بررسی ویژگی های جاروبرقی صنعتی می توان گفت این مکنده بیشتر بر عملکرد و کارایی توجه داشته و با توجه به تنوع مختلف، کیفیت عالی و قیمت های مقرون به صرفه بهترین گزینه برای استفاده در فرایند نظافت و جمع آوری انواع آلودگی ها و آلاینده های صنعتی و غیر صنعتی می باشد.

دستگاه جاروبرقی صنعتی تجهیز قدرتمند و سخت کاری است که می تواند حتی سخت ترین نیازهای نظافتی یک مرکز را برآورده نماید. انواع مواد جامد و مایع، ضایعات شیمیایی، سمی، اسیدی و خورنده و مواد قابل احتراق با استفاده از یک دستگاه جاروبرقی صنعتی قوی قابل جمع اوری از بخش های مختلف یک محیط صنعتی می باشد. پمپ سانتریفیوژال و ساید چنل، موتور های توربینی و کلکتوری، قدرت و سرعت مکش، توان مکنده، حجم مخزن و… از عوامل تعیین کننده به هنگام خرید دستگاه مکنده صنعتی مناسب می باشد که می تواند تاثیر مستقیم بر قیمت دستگاه جاروبرقی صنعتی داشته باشد.

مطالب پیشنهادی پرگاس صنعت : راهنمای خرید فیلتر جاوربرقی صنعتی

خرید جاروبرقی صنعتی قوی

دلایل استفاده از جاروبرقی های صنعتی

پیش از هرگونه اقدام برای خرید یک دستگاه مکنده صنعتی لازم است تا با شناسایی نوع و حجم آلودگی ها به انتخاب یک دستگاه مناسب با سرعت و قدرت مکش مناسب پرداخت. ارتفاعی که دستگاه می تواند یک میلیمتر آب را بالا ببرد تعیین کننده قدرت مکش و سرعت مکش حجم هوایی است که دستگاه در هر ساعت مکش می نماید. اگرچه در حالت کلی می توان گفت که یک جاروبرقی اب وخاک، دستگاهی با قدرت مکش بالا می باشد اما باید به تناسب میان قدرت مکش و نوع آلودگی ها توجه نمود. برای جمع آوری برخی آلودگی ها نیازی به استفاده از یک جاروبرقی آبکش قوی نبوده و با یک مدل تک موتوره و تجاری یا نیمه صنعتی نیز می توان به نظافتی موثر پرداخت.

امیدوارم از این مقاله بهره کافی را برده باشید . اگر سوال انتقاد و یا پیشنهاد دارید میتونید در بخش دیدگاه پرگاس صنعت مطرح کنید . شرکت پرگاس صنعت همواره به دنبال ارائه محصولات با کیفیت و تضمین دار می باشد . چنانچه قصد خرید انواع جاروبرقی های صنعتی مخصوصا جاروبرقی دیجی کالا و یا خرید جاروبرقی ترب را دارید ولی به دنبال تضمین و خدمات پس از فروش هستید پیشنهاد میکنم از فروشگاه پرگاس صنعت دیدن فرمایید همچنین اگر به دنبال خدمات پس از فروش در زمینه تجهیزات صنعتی , تجهیزات بیمارستانی و یا تجهیزات ورزشی هستید حتما با کارشناسان فروش پرگاس صنعت تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *