مجموعه پرگاس صنعت همواره برای جلب رضایت و آرامش خاطر مشتریان خود در تلاش است که خدمات خود را هرروز بهتر از روزهای پیشین ادامه دهد و با کسب اطمینان و اعتماد شما ، نتیجه بخش فعالیت های مستمر خود در گستره ی وسیع خدمات لوازم صنعتی در کرمان و سرتاسر کشور باشد ، از این رو ، پس از خرید کالا به مدت زمان 7 روز امکان عودت سفارش  توسط مشتریان گرامی وجود دارد که در ادامه ی مطلب به توضیح کامل آن پرداخته خواهد شد .

 ×شرایط لغو سفارش کالا

نحوه ی کنسل کردن سفارش در پرگاس صنعت به این صورت است که پس از تماس و ثبت محصول درخواستی ، به مدت نیم ساعت پس از آن در صورتی که سفارش ارسال نشده باشد، امکان لغو سفارش مورد نظر وجود دارد.

در صورت ارسال سفارش ، به مدت 7 روز فرصت امکان عودت کالا برای مشتریان گرامی در نظر گرفته شده است . تنها در صورت رعایت شرایط گفته شده ، عودت کالای خریداری شده امکان پذیر خواهد بود.

×شرایط بازگردانی کالا پس از 7 روز

– اگر از جانب شرکت پرگاس صنعت :

  • محصول ارسال شده با محصول درخواستی مشتری مغایرت داشته باشد
  • محصول دارای ویژگی های ذکر شده در مشخصات خود نباشد

( این مغایرت ها میتواند در خصوص رنگ ، ظرفیت ، حجم ، کد محصول و …باشد )

در صورت باز نشدن پلمپ محصول ، شرکت تا 7 روز عودت کالای شما را به صورت رایگان مورد پذیرش قرار میدهد .

 اگر از جانب مشتری :

  • انصراف از خرید به هر دلیلی صورت گیرد
  • محصول درخواستی خود را به اشتباه ثبت سفارش کرده باشد

و در همین جهت برای عودت کالا یا تعویض کالا اقدام کند ،  در صورت باز نشدن پلمپ محصول امکان عودت آن تا 7 روز برای مشتری امکان پذیر است .

مشتری به صورت حضوری و یا ارسال پیک با هزینه خود ، میتواند محصول را به شرکت تحویل دهد .

برای هماهنگی های لازم عودت کالا به شرکت ، قبل از هر اقدامی با مجموعه پرگاس صنعت تماس گرفته و پس از ارتباط با واحد فروشگاه ، با طرح موضوع و دریافت راهنمایی های لازم ، اقدام به عودت محصول خود نمایید .

پس از دریافت محصول عودتی شما توسط شرکت پرگاس صنعت ، بررسی کالا توسط واحد مربوطه انجام خواهد شد و پس از تایید صحت علل مرجوعی محصول ، تعویض کالا و یا واریز وجه در مدت 24 ساعت ، خدمت مشتریان گرامی صورت خواهد گرفت .

×محاسبه هزینه عودت وجه کالای مرجوعی

اگر دلیل عودت کالا از جانب پرگاس صنعت باشد ، هزینه ارسال کالا نیز برعهده فروشگاه مجموعه خواهد بود و به مشتری بازگردانده می شود. اما اگر دلیل مرجوعی، از جانب مشتری باشد ، هزینه ارسال نیز برعهده خریدار خواهد بود .