سالن فرهنگيان رفسنجان با متراژ 1 هزار و 2000 متر مربع و با ظرفیت 700 نفر تماشاچی راه اندازی شده که در ۲۰ مرداد ماه سال ۱۴۰۰ افتتاح گردید . چندین موارد احداث این سالن ورزشی زیر نظر شرکت پرگاس صنعت صورت گرفته که در ادامه به آن پرداخته میشود.

پارکت 1200 متر

پارکت ها صفحات نازک چوبی و لایه های مسطحی هستند که برای کاور کردن سطح زمین استفاده می شوند. از پارکت ها برای پوشاندن کف منازل، ساختمان ها، مکان های تجاری و فروشگاه ها استفاده می شود. از چوب درختان متفاوتی از جمله بلوط، کاج، افرا، بامبو و زبان گنجشک برای ساخت پارکت استفاده می شود. نصب این صفحات چوبی توسط نصاب است. پارکت ها به دلیل زیبایی که دارند به سرعت در بین افراد محبوب شده اند. نصب و راه اندازی پارکت سالن فرهنگيان رفسنجان توسط شرکت پرگاس صنعت صورت گرفته است .

سالن 9 دی رفسنجان

چمن مصنوعي 2.5سانت 80متر

چمن های مصنوعی پرگاس صنعت محصول ایران است و الیاف آن از کشور اسکاتلند وارد ایران می‌شوند. ارتفاع الیاف در این چمن به 2.5 سانت می‌رسد. دیتکس این چمن (وزن الیاف) ۱۲۵۰۰ است و الیاف آن تراکم بسیار بالایی دارند. همین امر سبب می‌شود که این چمن برای استفاده در فضاهای ورزشی از جمله زمین فوتبال و فوتسال بسیار مناسب باشد. جنس الیاف این چمن مونوفیلامنت است. الیاف این چمن قابلیت برگشت پذیری بالایی دارند. ضخامت بالای الیاف این چمن ۳۱۰ میکرون است و همین امر سبب می‌شود که این الیاف قابلیت ایستایی بالایی داشته باشند. عرض این چمن ۴ متر و طول آن ۲۵ متر است. در سالن فرهنگيان رفسنجان از این نمونه چمن استفاده شده است .

سالن فرهنگيان رفسنجان

شرکت پرگاس صنعت همواره به دنبال ارائه محصولات با کیفیت و تضمین دار می باشد . چنانچه قصد راه اندازی سالن ورزشی را دارید به دنبال تضمین و خدمات پس از فروش هستید پیشنهاد میکنم از فروشگاه پرگاس صنعت دیدن فرمایید همچنین اگر به دنبال خدمات پس از فروش در زمینه تجهیزات صنعتی , تجهیزات بیمارستانی و یا تجهیزات ورزشی هستید حتما با کارشناسان فروش پرگاس صنعت تماس حاصل فرمایید.

بازگشت به لیست

نمونه کارهای مشابه