سالن تختي سرچشمه با متراژ 2 هزار و 100 متر مربع و با ظرفیت 1600 نفر تماشاچی راه اندازی شده که در ۶ مهر ماه سال ۱۴۰۰ افتتاح گردید . تکمیل رختكن سالن تختي سرچشمه زیر نظر شرکت پرگاس صنعت صورت گرفته که در ادامه به آن پرداخته میشود.

كفپوش پلي يورتان 30متر

کفپوش پلی یورتان با ویژگی انعطاف پذیری و کشسانی بالا و مقاومت نوری مناسب، پوششی بی رقیب در محیط های دارای تنش سطحی، محیط های ورزشی و غیرمسقف هستند.

یورتان ها در یک واکنش افزایشی پلی اُل ها و پلی ایزوسیانات ها به دست می آیند. ایزوسیانات ها به عنوان هاردنر عمل می کنند. با توجه به اینکه انواع رزین های پلی اُل و انواع سخت کننده پلی ایزوسیانات وجود دارد پس می توان از ترکیب آن ها، انواع پوشش های بر پایه رزین های پلی یورتان به دست آورد که طبعاً خواص متنوعی خواهد داشت. با استفاده از انواع فیلرها و افزودنی ها و پلاستیک ها نیز می توان تغییرات عمده ای در پلی یورتان ها ایجاد نمود و یا به عبارت دیگر خواص آن ها را بهبود بخشید.

مزایای کفپوش پلی یورتان

 انعطاف پذیری قابل توجه و دفع فشار سازه کف در اثر انبساط و انفباض آن که نهایتاً از ایجاد ترک های احتمالی جلوگیری می نماید.
 مقاومت قابل توجه در برابر ایجاد خط و خش پذیری سطح در اثر بهره برداری
 کاهش تبعات برخورد اجسام و یا ورزشکاران و جلوگیری از آسیب دیدگی های احتمالی
 مقاومت و حفظ ساختار رنگی کفپوش در معرض نور خورشید uv

كفپوش 142 PVCمتر

ماده اولیه در ساخت این محصول، PVC است. پی وی سی نوعی پلیمر و از فراورده های تولید شده از مشتقات نفتی است. Poly vinyl chloride که به اختصار PVC نامیده می شود یکی از ارزشمندترین محصولات در پتروشیمی است. این محصول نوعی پلاستیک با کاربرد بسیار فراوان در صنایع و ساختمان سازی است. بهترین مارک کفپوش pvc در دو نوع تایل و رول با روکش هایی سبک چوب، گرانیتی، موکت نما، فانتزی و … هم اکنون در فروشگاه های لوازم ساختمانی به فروش می رسد. در مطلب کفپوش pvc چیست بیشتر با آن آشنا شوید
فروش کفپوش pvc طرح پارکت با ضخامت های ۲،۳، و حتی ۵ میلیمتر برای نصب در فضاهای مختلف به کار می رود. کاربرد گسترده این محصول موجب شده تا تقاضا برای خرید کفپوش پی وی سی هر روز بیشتر شود این محصول ترکیبی از مزایای لمینت و پارکت چوبی را یکجا ارائه می دهد. پی وی سی به صورت چند لایه ساخته می شود. لایه های PVCعبارتند از:

لایه رویه پی وی سی : لایه ای بی رنگ و شفاف دارای مقاومت زیاد در برابر ساییدگی و خراشیدگی.
لایه دکوراتیو پی وی سی: دارای طرح های متنوع و رنگ بندی مختلف.
لایه هسته کفپوش: دارای مقاومت بالا در برابر وزن و فشار و تحمل کشش.

قرنيز 132 متر

قرنیز قطعه ای است با ارتفاع کم که بصورت نواری در پای دیوارها و خط تقاطع دیوار و کف ساختمانها اجرا می گردد. قرنیزها نه تنها موجب زیبایی و جلوه بخشی به این خط تقاطع میگردد، بلکه با جلوگیری از انتقال رطوبت موجود در کف فضاها به گچ کاری دیوار و برخورد اشیاء و اثاثیه به نازک کاری دیوارها، باعث جلوگیری از آسیب رسیدن به آن می شود. قرنیزها امروزه از مصالح متفاوتی از جمله سنگ، چوب، پلاستیک، استیل، شیشه، PVC و MDF ساخته و راهی بازار شده است و با توجه به جنس آن، روشهای نصب قرنیزها متفاوت است.

کاربردهای جالبی نیز نظیر امکان عبور دادن کابل و سیم و لوله های تاسیساتیبا ضخامت اندک از داخل قرنیزها و همچنین اضافه شدن سیستم گرمایشی و روشنایی در آنها، از امکانات جدیدی است که به قرنیزها افزوده شده است.
قرنیزها معمولا با ارتفاع 7 سانتیمتر به بالا ساخته می شوند. اندازه قرنیزهای آماده موجود در بازار معمولا 7 و یا 9 سانتیمتر است، که در صورت استفاده از آنها جهت عبور دادن سیم و کابل از داخل آنها ارتفاع و ضخامت آن میتواند افزایش یابد.

لب پله فلزي 30متر

خواه یک ورودی بزرگ با یک راه پله پیچ و خم داشته باشید یا یک مجموعه ساده از پله های منتهی به زیرزمین خود ، دماغه راه پله از ویژگی های مهم ایمنی است . و در حالی که هدف آن بیشتر فایده ای است ، به این معنی نیست که نمی توانید چیزی نصب کنید که جذاب به نظر برسد . هنگام انتخاب نوع خاصی از دماغه پله چبی ، چندین ویژگی مختلف برای جستجو وجود دارد . بسته به محیط ، مواد و ظاهر دلخواه شما باید مطمئن شوید که دماغه ای که نصب می کنید برای خانه و نیاز شما مناسب است .

قبل از افزودن دماغه پله ، به محیطی که در آن قرار دارد فکر کنید . آیا قرار است در منطقه ای با تردد زیاد پا باشد یا در یک راه پله چوبی کوچک که فقط شما از آن استفاده می کنید نصب می شود ؟ این عامل می تواند در انتخاب ماده برای دماغه شدن تفاوت ایجاد کند . اگر این منطقه مورد استفاده زیادی قرار می گیرد ، چیزی را انتخاب کنید که با دوام باشد و به راحتی آسیب نبیند . تعدادی از متداول ترین مواد برای سوراخ کردن پله ها شامل PVC ، لاستیک ، آلومینیوم و چوب است . شما می توانید دماغه های ساخته شده از فلز سبک را در انواع مختلفی از برنز ، نقره یا برنز پیدا کنید .

به محلی که در آن دماغه نصب می شود فکر کنید و مواد خود را از آن پایه قرار دهید . اگر در یک منطقه شلوغ از خانه یا محل کار خود یک راه پله بزرگ داشته باشید ، ممکن است به چیزی از PVC احتیاج داشته باشید که جای خوبی برای شما ایجاد کند . اگر قرار است راه پله چوبی در مکانی کاملاً قابل رویت باشد ، در نظر بگیرید چیزی با پایان جذاب یا رنگی که با رنگ کف فعلی شما مطابقت دارد اضافه کنید . کف پا راه پله پایه ای ساخته شده از آلومینیوم یا پی وی سی در مکان هایی که بیشتر پنهان هستند و برای بازدیدکنندگان یا مشتریان شما قابل مشاهده نیستند به خوبی کار می کند . مواد پله های خود را فراموش نکنید . اگر آنها از چوب سخت ، بامبو یا چوب مهندسی ساخته شده اند ، ممکن است بخواهید چیزی را که از چوب ساخته شده است ، در پایان نصب کنید که کامل کننده راه پله موجود است . برای کاشی ، ورقه ، روکش یا پله های فلزی ، پی وی سی ممکن است گزینه بهتری باشد زیرا می تواند به راحتی روی این ماده را بگیرد و پس از نصب در جای خود باقی بماند .