مقالات

چگونه از اجاره بالابر هیدرولیکی کسب درآمد کنیم؟

بالابر هیدرولیکی

چگونه از اجاره بالابر هیدرولیکی کسب درآمد کنیم؟

اینکه فکر کنید شاید یک نصاب هزینه ای برای اجاره بالابر نکند یک اشتباه فاحش است، چون یک نصاب در ابتدا سرعت و امنیت کار را در نظر می گیرد و در محاسبات خود قطعا هزینه اجاره بالابر را از مشتری دریافت می کند. سرعت در کار یک نصاب برابر است با کارهای بیشتر در یک روز و این موضوعی است که امروزه به آن خیلی توجه می شود.

بر اساس نیاز جامعه به مهارت های مختلف، شغل های متعددی هم می توان راه اندازی کرد. دنیای اجاره، یک دنیای بسیار بزرگی است. از اجاره منزل و آپارتمان گرفته تا اجاره افرادی که بتوانند برای شما نقش هر چیزی را که می خواهید بازی کنند.

ما در گروه صنعتی پرگاس یک پیشنهاد بسیار کاربردی برای اینکه با سرمایه خود اشتغالزایی کنید، برایتان داریم. این پیشنهاد یک پیشنهاد کاری است. شما هم می توانید در ارتفاع کار کنید و از طریق این خدمت پول دربیاورید. یک سرمایه گذاری مناسب با یک سود مطمئن. شما در این مقاله با این موضوع که “چگونه از اجاره بالابر هیدرولیکی کسب درآمد کنیم؟” آشنا می شوید.

بازار مشتریان اجاره بالابر هیدرولیکی

بازار اجاره بالابر در کدام مشاغل بیشتر وجود دارد. آیا هر شغلی نیاز به این بالابرها دارد. قطعا این ها سوالاتی است که افراد سرمایه گذار در ابتدا ورود به یک سرمایه گذاری به دنبال پاسخ آن هستند. باید بصورت خلاصه بگوییم این نوع مشاغل بصورت فصلی در مناسبت ها و برخی از مشاغل و یا دائمی در بسیاری از شغل های شهری مشتری دارد.

در مناسبت‌های خاص مثل محرم و اعیاد به‌دلیل میزان آذین بندی ها و چراغانی ها، نصب پرچم و بنر،درخواست های استفاده از بالابرها بیشتر می‌شود. در بعضی از اصناف مثل نصابان دوربین‌های مداربسته، تمیزکاران پنجره ها و شیشه های ساختمان های بلند به‌طور ویژه مشتری این کسب و کار هستند و نیازشان ارتباطی به مناسبت‌ها ندارد و دائمی است.

همچنین برای خیلی از کارها استفاده از داربست، غیر اقتصادی، زمانبر و دست ‌و پاگیر است. حتی شما می توانید به عنوان پیمانکار سالن های تئاتر، سینما، نصاب بنرهای شهری، نصاب شیشه های ساختمان و… نقش آفرینی کنید.

بالابر هیدرولیکیشست وشوی نمای ساختمان ها بدون داربست

چرا بالابر هیدرولیکی نیاز مشاغل است؟

این روزها بسیاری از مشاغل هزینه تمام شده خود را استخراج و سپس قیمت فروش را به مشتری خود اعلام می نمایند. بسیاری از مشاغل مانند نصاب ها،تمیزکارها، جوشکارها، نماکارها، نصاب های تابلوهای مغازه ها و … در راستای خدمت رسانی به مشتریان خود نیاز به حضور در ارتفاعات دارند و بالابرها با توجه به سرعت، دقت و امنیت می توانند کمک شایانی را به این گونه مشاغل کنند. از سوی دیگر باید بگوییم بالابر های نفری کلایر از ۵ تا ۲۰ متر را میتوانند پوشش دهند.

نرخ اجاره بالابر هیدرولیکی 

بالابرها متناسب با نیاز مشتری به‌صورت ساعتی، روزانه و ماهیانه اجاره داده می‌شود.هزینه یک ساعت اجاره بالابر بر اساس ارتفاع دسترسی، ظرفیت بالابری، نوع دستگاه و حتی سال تولید آن و کاری که مشتری میخواهد انجام دهد متغیر است. هرقدر ارتفاع بالابر بیشتر باشد قیمت خرید آن بیشتر و در نتیجه قیمت اجاره آن بالاتر است.

همچنین قیمت اجاره بالابر هیدرولیکی پشت کامیونی و بالابر خودکششی از بالابر سیار نفری بیشتر است. اگر قرار باشد بالابر پیش مشتری بماند، قرارداد تنظیم می‌شود، یک چک تضمینی معادل قیمت بالابر گرفته شده و در موعد مقرر، راننده برای برگرداندن بالابر نفربر مراجعه می‌کند.

بالابر هیدرولیکی آکاردئونیبالابر در استادیوم ها و سالن های ورزشی

چگونه می توانید وارد این کار شوید؟

کافی است یک سرمایه داشته باشید و بخواهید فعالیت خود را در این حوزه شروع کنید. برای این کار نیاز به یکسری موارد دارید:

 

     ردیف                                     ملزومات                                        توضیحات
       ۱ بالابر به ترتیب قیمت: نفری سیار، بالابر هیدرولیکی پشت نیسانی، بالابر هیدرولیکی پشت کامیونی و یا خودکششی
       ۲ آموزش اپراتوری بالابر یاد گرفتن کار کردن با بالابر خریداری شده
       ۳ بازاریابی و تبلیغات تبلیغات اجاره بالابر مانند سایت، شبکه های مجازی، چاپ تبلیغات و…
       ۴ تعرفه اجاره بالابر ایجاد لیست قیمت اجاره بالابر به صورت ساعتی، روزانه، ماهیانه و سالیانه
       ۵ نیروی انسانی راننده، اپراتور، کارمند پاسخگو که در ابتدای کار میتوانید همه کارها را خودتان انجام دهید

 

 

بالابر هیدرولیکیشست وشوی نمای ساختمان ها بدون داربست

 

چقدر سرمایه برای این کار نیاز داریم ؟

ابتدا باید ببینید چه نوع بالابری می خواهید تهیه کنید. بالابرهای نفری سیار قیمت کمتری دارند ولی در عوض افراد زیادی نیستند که این مدل ها را اجاره دهند و بازار بکر تری دارید. بالابرهای هیدرولیکی نیسانی و بالابر هیدرولیکی پشت کامیونی گران تر بوده ولی در عوض امکان عقد قرارداد بلند مدت با ارگان های دولتی را خواهید داشت. بالابر خودکششی نیز قیمت بالایی دارد ولی نرخ اجاره آن ها به دلیل کمیاب بودن بالا بوده و سرعت و راحتی در کار را به همراه خواهند داشت.

بالابر هیدرولیکی

برای اجاره بالابر باید دستگاه نو و یا بسیار تمیز تهیه کنید زیرا قرار است این دستگاه منبع درآمد شما باشد نه اینکه هر روز نیاز به تعمیر داشته باشد و خراب شود.

مدت زمان بازگشت سرمایه چقدر است؟

این یک سوال اساسی و مهم است. هر سرمایه گذاری دوست دارد بداند چقدر طول می کشد تا سرمایه اولیه بازگشت داشته باشد. در اجاره بالابر این امر کاملا بستگی به خود شما دارد. به اینکه چقدر در کار جدی هستید، چقدر از دستگاه خوب نگهداری می کنید و چه مدل بالابر هیدرولیکی تهیه می کنید. فرض کنید یک بالابر نفربر خریداری کرده اید تا کمترین سرمایه گذاری را داشته باشید. تقریبا حدود یک سال و نیم طول خواهد کشید تا سرمایه شما کاملا بازگشت پیدا کند. حالا شما یک بالابر دارید که احتمالا به دلیل تورم، میتوانید دست دوم آن را به قیمت بالاتر بفروشید و از طرفی سودتان هم در این مدت در جیبتان است.

بالابر هیدرولیکی

برای خرید بالابر هیدرولیکی باید چه کنیم؟

برای این کار می توانید در ابتدا یک جلسه مشاوره با کارشناسان فروش و فنی شرکت پرگاس داشته باشید . آن ها تمام جوانب  این کار را برای شما محاسبه خواهند کرد . همچنین شما می توانید میزان درآمد ماهانه خود را از این سرمایه گذاری محاسبه نمایید. یک اتفاق مهم هم که وجود دارد پشتیبانی تیم فنی پرگاس  است که در بسیاری از پروژه ها همراه شما خواهد بود.

در پایان باید بگوییم کمی از زمین فاصله بگیرید و به بالا فکر کنید، شاید آرزوی شما محقق شد …

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *