مقالات

نظافت آسان داخل هواپیما با جارو برقی کوله ای

نظافت آسان داخل هواپیما با جارو برقی کوله ای

نظافت آسان داخل هواپیما با جارو برقی کوله ای

یکی از بهترین وسایل حمل و نقل کالا و جابجایی مسافر  هواپیما می باشد بدلیل اینکه درمدت کم کالا و مسافرین را به مقصد میرساند.در طول سفر بخصوص سفرهای طولانی مسافران، راهرو ها و صندلی ها را آلوده و کثیف می کنند. پس نیاز بعد هر پرواز، بخش های داخلی هواپیما را تمیز کنند. با توجه به فضای کمی که داخل هواپیما وجود دارد نظافت آن یکی از چالش های مورد بحث می باشد. پرگاس صنعت ابن چالش را با معرفی جاروهای قابل حمل برقی براحتی حل میکند.

در این مقاله به طور مفصل به این چالش ها و مدل های خاص جاروبرقی جهت نظافت هواپیما پرداخته می شود.

 

جارو برقی کوله ای نظافت سالن ورزشی با دستگاه کف شوی صنعتی

 

اهمیت نظافت هواپیما

ازآنجایی که هواپیما محیط بسته ای میباشد و مسافران مدام با صندلی ها و دسته ها در تماس هستند نظاقت آن اهمیت زیادی دارد بخصوص در مسافت های طولانی، به همین دلیل هواپیمایی که دارای محیط تمیز و بهداشتی باشد ، نظر مسافرین را جلب نموده و موجب می شود، مسافران در سفر های بعدی به آن شرکت هواپیمایی اعتماد کنند.

 

جارو برقیشست وشوی نمای ساختمان ها بدون داربست

 

محدودیت های جاروبرقی های معمول برای نظافت داخل هواپیما

برای نظافت آلودگی های ریز داخل هواپیما استفاده از جاروبرقی ضرورت دارد. جاروبرقی های معمول که برای نظافت محیط های صنعتی و تجاری استفاده می شوند ، به دلایل مختلفی در داخل هواپیما قابل استفاده نیستند که به بررسی آن ها می پردازیم.

 

جارو برقیکاربرد بالابرها برای نظافت ساختمان

محدودیت فضا

نحوه چینش صندلی های هواپیما به گونه ای است که عبور جارو برقی از بین راهرو صندلی ها امکان پذیر نمی باشد. همچنین دسترسی مناسبی به بخش هایی چون زیر صندلی های وسط هواپیما وجود ندارد. همچنین با توجه به کابلی بودن اغلب جاروبرقی ها ، عبور کابل از برخی راهرو ها به سختی انجام می شود. بنابراین جاروبرقی های معمول برای نظافت داخل این وسایل مناسب نیستند.

 

جارو برقیکاربرد جاروبرقی هتلی چیست؟

 

محدودیت منبع تغذیه

مشکل اساسی جهت استفاده از جارو برقی های معمول در هواپیما ، عدم تناسب ولتاژ و فرکانس دستگاه با برق داخل کابین می باشد. سیستم الکترونیک هواپیما از ژنراتور با ولتاژ 110 ولت و فرکانس 400 هرتز بهره می برد و در نتیجه یک جارو برقی خانگی یا صنعتی نمی تواند در این محیط ها استفاده شود. بنابراین ضرورت دارد تا دستگاه هایی با فرکانس و ولتاژ متناسب با شرایط برق هواپیما برای نظافت آن طراحی شوند.

 

جارو برقیچرا باید ماشین کف شوی سالن جایگزین نظافت دستی شود؟

 

جارو برقی مخصوص نظافت داخل هواپیما

همانطور که ذکر شد، دو محدودیت اصلی برای بکارگیری جاروبرقی صنعتی ، تجاری یا خانگی در هواپیما وجود دارد. . بنابراین شرکت پرگاس صنعت پارس جارو برقی کوله ای ام تی کو مخصوص هواپیما که دارای برق 115 ولت و فرکانس 400 هرتز را پیشنهاد و ارائه کرده تا به راحتی بتوان عملیات نظافت را انجام داد .

 

تعیین قیمت جاروبرقی های صنعتی بسته به المان های مختلف جارو برقی متفاوت میباشد و قیمت گذاری جاروبرقی های صنعتی نسبت به جارو برقی های معمولی و ساده  کمی متفاوت است. در جارو برقی های صنعتی پارامتر های زیادی مانند تعداد موتور های استفاده شده، حجم مخزن جارو برقی، نوع موتورجارو برقی، جنس بدنه جارو برقی و … در قیمت جارو برقی صنعتی تاثیر گذار میباشد. شما میتوانید جهت اطلاع از قیمت ها و کسب اطلاعات بیشتر، همکاران ما در بخش فروش آماده راهنمایی و مشاوره به شما عزیزان میباشند.

جارو برقیاسکرابر چیست؟

 

 

 

موارد مرتبط:
نظافت سالن ورزشی با دستگاه کف شوی صنعتی
شست وشوی نمای ساختمان ها بدون داربست
کاربرد بالابرها برای نظافت ساختمان
کاربرد جاروبرقی هتلی چیست؟
چرا باید ماشین کف شوی سالن جایگزین نظافت دستی شود؟
اسکرابر چیست؟

 

 

 

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *