دسته‌بندی نشده

مزایای استفاده از جاروبرقی صنعتی

جاروبرقی صنعتی

مزایای استفاده از جاروبرقی صنعتی

جاروبرقی ها برای حذف کثیفی، گرد و غبار، زباله و مواد ناخواسته از طریق فشار منفی طراحی شده اند. با جمع‌آوری زباله‌ها، آن‌ها را به داخل کیسه یا واحد جمع‌آوری می‌برند تا بعداً دفع شوند. فرآیند تمیز کردن از طریق استفاده از جاروبرقی تا حدودی ساده است، اما جاروبرقی های صنعتی به بخشی ضروری از عملیات تولید و ساخت تبدیل شده اند .

جاروبرقی صنعتی کارآمد، سریع و قابل اعتماد هستند. سودمندی آن ها فراتر از نیاز به نظافت است و شامل ایجاد فضا های کاری امن و مطمئن می شود.

مزیت کلیدی یک جاروبرقی صنعتی کارایی است که در تمیز کردن محیط به ارمغان می آورد. با کمک جاروبرقی صنعتی می توان نظافت را به درستی و در زمان بسیار کمتری نسبت به روش های سنتی نظافت انجام داد. بدون شک تمیز نگه داشتن محل کار و عاری از هرگونه گرد و غبار، کثیفی، کنه یا هر گونه مواد حساسیت زا ضروری است.

این امر نه تنها برای ظاهر بصری ساختمان، بلکه برای جنبه های محیطی، بهداشتی و ایمنی نیز ضروری است. یک منطقه نا پاک و آلوده می تواند منجر به افزایش بیماری ها و مسائل بهداشتی مرتبط شود. این در نهایت به معنای ضرر در تجارت خواهد بود. بنابراین سرمایه گذاری در یک جاروبرقی صنعتی خوب برای کارآفرین یا صاحب کسب و کار سودمند است. ممکن است قبل از تصمیم گیری برای خرید دستگاه ، یک امر پرهزینه به نظر برسد ، اما زمانی که جاروبرقی به درستی و موثر استفاده شود، مزایای زیادی به همراه خواهد داشت.

جاروبرقی صنعتی

 

مزایای استفاده از جاروبرقی صنعتی

 مقرون به صرفه

در ابتدا، هزینه خرید یک جاروبرقی صنعتی قابل اعتماد و با کیفیت ممکن است گزاف به نظر برسد. قیمت خرید به سرعت تحت الشعاع عمر کاری طولانی و قابلیت اطمینان استثنایی آنها قرار می گیرد. کارهای نظافتی که ساعت ها طول می کشد به نصف کاهش یافته و با کارایی بیشتری تکمیل می شوند. جاروبرقی های صنعتی را می توان برای هر نوع شرایط یا نیازهای نظافتی، بدون توجه به شرایط، طراحی و تطبیق داد.

جاروبرقی صنعتی

صرفه جویی در زمان

نظافت کاری زمان بر و پر زحمت است. سرمایه گذاری در یک جاروبرقی صنعتی تضمین می کند که زمان و انرژی صرف شده برای تمیز کردن کاهش یافته و به حداقل می رسد .

کار وقت گیر نظافت با استفاده از یک جاروبرقی صنعتی مناسب به یک کار آسان و سریع تبدیل می شود. اندازه و ویژگی های یک جاروبرقی صنعتی کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که زمان، انرژی و نیروی انسانی صرف شده برای این کار روزانه تا حد زیادی کاهش می یابد.

سازگار با محیط زیست

هر صنعتی دائماً نگران ردپای زیست محیطی خود است و به طور مداوم در حال تحقیق در مورد روش هایی برای کاهش اثرات زیست محیطی خود است. جاروبرقی های صنعتی با مکانیزم هایی برای به دام انداختن کثیفی، گرد و غبار، کنه ها، آلرژن ها و سایر آلاینده ها طراحی شده اند.

بهترین جاروبرقی های صنعتی دارای مکانیسم دفع لازم برای به دام انداختن هرگونه گرد و غبار، کثیفی، کنه یا سایر مواد حساسیت زا از سطح هستند. چنین پاک کننده هایی به توسعه و حفظ یک محیط سالم و تمیز کمک می کنند. این منجر به افزایش مزایای سلامتی و در نهایت رشد بهتر کسب و کار می شود و استفاده از آنها به ایجاد یک محل کار سالم، ایمن ، پاک و سازگار با محیط زیست کمک می کند.

قدرت پاکسازی

برای سال‌ها، شرکت‌ها به روش‌های قدیمی تمیز کردن با استفاده از جاروبرقی، جارو و جاروبرقی ناکارآمد متکی بودند. اگرچه این فرآیندها ظاهر تمیزی را ایجاد می کردند، اما به اندازه کافی عمیق تمیز نمی شدند تا مواد مضر و سمی را از بین ببرند. استفاده از جاروها برای نظافت کامل کافی نیست و خاک و گرد و غبار باقی می ماند.

سرمایه گذاری عمده برای یک شرکت ، ساختمان ها و امکانات آن است. حفاظت از این دارایی ها جزء ضروری برنامه تجاری یک شرکت و یک ضرورت برای تداوم و طول عمر است. سرمایه گذاری در سیستم جاروبرقی صنعتی گام مهمی در حفاظت و پایداری دارایی است. طرح‌های متعدد آن‌ها را می‌توان به‌راحتی با هر موقعیت تمیزکاری یا مجموعه‌ای از پارامترها سازگار کرد .

با اسب بخار بالای این جاروبرقی های صنعتی  و آخرین فناوری های مورد استفاده، تمیز کردن هر ناحیه و سطحی بسیار موثرتر و کارآمدتر آسان تر است. این به صرفه جویی در زمان و هزینه کمک می کند.

جاروبرقی صنعتی

سلامتی

جاروبرقی های صنعتی با کیفیت بالا با فیلتر های قوی برای حدف بهتر آلاینده های هوا طراحی شده اند.تمامی محیط های کاری آلوده به آلرژن ها، باکتری ها و آلاینده های میکروبی هستند که از طریق سیستم جریان هوا دمیده می شوند. جاروبرقی های صنعتی کارآمد، ایمن و قابل اعتماد برای به دام انداختن و جذب آلاینده های مضر موجود در هوا و حذف آنها طراحی شده اند.

برنامه های کاربردی

در مقایسه با جاروبرقی های خانگی، جاروبرقی های صنعتی بر روی تعدادی از سطوح کار می کنند. آنها را می توان بر روی سطوح خشک و مرطوب استفاده کرد. از طرفی جاروبرقی های خانگی فقط روی سطوح خشک قابل استفاده هستند. به همین دلیل به مرور زمان آلودگی کمتری جمع می شود. با جاروبرقی صنعتی، هیچ بحثی در مورد اینکه چه سطحی را تمیز کنید وجود ندارد، زیرا این تجهیزات را می توان روی هر سطحی استفاده کرد.

عمر طولانی و عملکرد بالا

به طور معمول، جاروبرقی های صنعتی دارای طول عمر بالایی  هستند. اگر تصمیم به خرید پاک کننده ها دارید، خدمات طولانی مدت و ارزش پول نقد خود را تضمین می کنید. به یاد داشته باشید، می توانید هر روز از این جاروبرقی ها استفاده کنید و به نتایج تمیزکاری با کیفیتی برسید. آنها می توانند به شما کمک کنند تا از شر عوامل بیماری زا و کثیفی از خانه یا محل کار خود خلاص شوید.

جاروبرقی صنعتی

نتیجه:

  • جاروبرقی صنعتی قطعه‌ای از تجهیزات تمیزکننده سنگین است که برای حذف زباله‌ها ، زباله‌های صنعتی ، زباله‌های ساختمانی و مواد باقی‌مانده پس از یک فرآیند تولید یا پروژه ساخت‌وساز طراحی شده است.
  • جاروبرقی های صنعتی که در سیستم های گرد و غبار استفاده می شوند، هوا را از غلظت ذرات سنگین در محیط های کاری جمع آوری، فیلتر و تصفیه می کنند تا یک محل کار ایمن و تمیز ایجاد کنند.
  • جاروبرقی های صنعتی از جریان متناوب (AC) برای راه اندازی یک فن فشار قوی استفاده می کنند که باعث ایجاد فشار منفی در فضای جمع آوری می شود.
  • جاروبرقی های صنعتی به اندازه صنایعی که از آنها استفاده می کنند گسترده و متنوع هستند.
  • جاروبرقی های صنعتی در هزینه های نیروی کار صرفه جویی می کنند و محیط های کاری ایمن، تمیز و مرتب را ایجاد می کنند.

برای خرید آسان و مطمئن انواع  جاروبرقی صنعتی  برای محیط های مختلف با مشاوران ما در شرکت پرگاس تماس بگیرید.

جاروبرقی صنعتی

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *