مقالات

بالابر خدماتی مورد استفاده در فرودگاه

تجهیزات صنعتی پرگاس صنعت

بالابر خدماتی مورد استفاده در فرودگاه

در صنعت هواپیمایی از بالابرها در جهت تعمیر و نگهداری هواپیما ، نظافت ، انتقال بار به داخل هواپیما و … استفاده می شود. از جمله کاربردی ترین تجهیزات فرودگاهی، بالابر های خدماتی هستند.

بالابر کترینگ فرودگاهی و بالابر حمل بیمار فرودگاهی محصولی است که پرگاس صنعت پارس نمایینده رسمی کلایر در جنوب و جنوب شرق ایران  مفتخر به ارائه و تولیز آن شده و گامی دیگر در راستای خودکفایی کشور عزیزمان ایران برداشته است. این شرکت در طول تجربه چهل ساله خود همواره با کیفیت ترین بالابرهای نفری و صنعتی را به بازار عرضه کرده است و امروزه با بهره گیری از این تجربه در ساخت بالابرهای هیدرولیکی ایمن با کیفیت، اقدام به تولید بالابر فرودگاهی طبق استاندارهای روز دنیا نموده است.

بالابر خدماتی مورد استفاده در فرودگاه

بالابر خدماتی مورد استفاده در فرودگاه

بالابر فرودگاهی کلایر دارای یک سکوی کشویی در بالای کابین راننده جهت اتصال به بدنه هواپیما بوده که به صورت هیدرولیکی عمل میکند. این سکوی کشویی مجهز به ضربه گیرهای لاستیکی بوده تا از هرگونه آسیب به هواپیما جلوگیری به عمل آید. همچنین دارای یک بالابر بارگیری تیل لیفت (Tail Lift) با ظرفیت ۵۰۰ کیلوگرم در انتهای شاسی است که با تغییر ارتفاع، بیماران و یا ترولی های غذا را به داخل کابین یا یخچال هدایت خواهد نمود. این تیل لیفت می تواند در صورت نیاز مشتریان با ظرفیت ۱ تن نیز تعبیه شود.

طراحی منحصر به فرد این بالابر فرودگاهی ، به گونه ای است که بر خلاف مدل های قدیمی، نیازی به ایجاد تغییر در سیستم انتقال قدرت خودرو نداشته باشد. جک های هیدرولیک مجهز به سیستم ضد سقوط بوده و در چهار طرف خودرو، جک های تثبیت کننده قرار گرفته است تا تعادل خودرو برقرار باشد. این جک ها دارای سنسور های تشخیص استقرار بوده و در صورتی که به درستی مستقر نشوند و یا در حین کار از زمین جدا گردد به اپراتور هشدار خواهد داد.

در یخچال بالابر کترینگ فرودگاهی از دیواره های ساندویچ پانل با تزریق پلی اورتان عایق ساخته شده و محدوده دمایی ۰ تا ۵ درجه سانتیگراد را پوشش می دهد تا از فاسد شدن مواد غذایی هنگام انتقال به داخل هواپیما جلوگیری شود. همچنین کابین بالابر بیمار  بر فرودگاهی مجهز به کولر و بخاری برای استفاده در فصول مختلف می باشد. این بالابر پشت کامیونی جهت نصب بر روی خودروهای ۸ تن مانند ایسوزو، کاویان، خاور و… طراحی شده است.

 

بالابر خدماتی مورد استفاده در فرودگاه
بالابر خدماتی مورد استفاده در فرودگاه

 

 

 

 

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *